неділя, 20 січня 2013 р.

Джоковіч і Куертен забили по голу у виставковому футбольному матчі

Перша ракетка світу серб Новак Джокович і бразильський тенісист Густаво Куертен, який завершив кар'єру, відзначилися забитими голами у благодійному матчі, який відбувся в неділю в Бразилії.
Як повідомляє SI.com, матч пройшов на стадіоні "Енженьян" в Ріо-де-Жанейро перед грою чемпіонату Бразилії. Виставковий матч, який складався з двох таймів по 25 хвилин, завершився внічию - 3:3. Тенісисти грали за різні команди і забили по голу, причому обидва відзначилися з пенальті.
Матч був організований іншому Новака Джоковича сербським футболістом Деяном Петковичем. У ньому взяли участь такі зірки світового футболу, як Бебето, Зіко.

У суботу Джокович провів тенісний матч проти Куертен на грунтовому корті арени "Мараканазінью" в Ріо-де-Жанейро в присутності більше 10 тисяч глядачів. Той поєдинок завершився перемогою бразильця з рахунком 7:6 (11:9), 7:5. По ходу зустрічі Ноле всіляко розважав уболівальників: він то танцював, то надягав перуку з завивати кучерями і пародіював Куертен.

У п'ятницю Джокович і Куертен взяли участь у відкритті тенісного корту в Росіна - однієї з найбільших фавел Ріо-де-Жанейро.

Джокович завершив тенісний сезон 2012 року на першому місці в рейтингу АТР, вигравши в цьому році шість турнірів, в тому числі Australian Open і підсумковий турнір в Лондоні.

Куертен тричі ставав переможцем Відкритого чемпіонату Франції - в 1997, 2000 і 2001 роках. При цьому свій перший титул на "Ролан Гаррос" він завоював, приїхавши на турнір у ранзі 66-ї ракетки світу. На рубежі століть бразилець в цілому 43 тижні перебував на першому місці в світовому рейтингу.