неділю, 20 січня 2013 р.

Марія Шарапова стала найпопулярнішою в США

Російська тенісистка Марія Шарапова, згідно з даними досліджень, стала найпопулярнішою в американському Інтернеті спортсменкою за 2012 рік, випередивши, що зайняла друге місце, американку Серену Вільямс.

Дослідження проводила відома американська газета Business Insider.

Таким чином, Шарапова змогла-таки "обіграти" Серену Вільямс у цьому сезоні, нехай це відбулося і не на корті, а у "Всесвітній павутині".

При цьому на всіх значущих змаганнях американка незмінно перемагала Шарапову в сезоні-2012 - у чвертьфіналі турніру в Мадриді, у фіналі Олімпійських ігор і у фіналі підсумкового турніру WTA. Всього ж Шарапова за свою кар'єру зіграла з Вільямс-молодшої 14 матчів, з яких виграла лише два.